Eternal Ronin

...


#1 2008-12-02 16:04:42

Ronin

Admin

Zarejestrowany: 2008-12-02
Posty: 7
Punktów :   

Kilka słow...

Witam,
Znajdujecie się właśnie na naszym tymczasowym forum.
Uznałam, że potrzebujemy już teraz możliwości komunikowania się poza grą, zwłaszcza, że samo forum Preto.. wiadomo, zniechęciło już parę osób.

Nazwa 'Eternal Ronin' nie jest tutaj przypadkowa. Razem z Korenem i Wojtkiem zrobiliśmy małą burzę mózgów, szukaliśmy czegoś co będzie pasować do naszej aktualnej sytuacji, coś co w jakiś sposób będzie powiązane z Preto - szukaliśmy innej nazwy dla wojowników... strażników... w ten sposób doszliśmy do Japonii. Padło słowo 'samuraj' - feudalny wojownik, honorowy.. wierny... posłuszny swojemu panu.. oddany.. idąc dalej tym tropem doszliśmy do 'ronin' czyli samuraj, który nie ma swojego władcy.

Została nas skromna grupka osób, ale jestem pewna, że ta garstka może zdziałać naprawdę wiele! Znamy się dłuższy czas, szanujemy siebie... Wiem, że możemy na siebie liczyć. Musimy trzymać się razem i nie pozwolić na więcej kłótni.. aby historia Preto się nie powtórzyła.

Wierzę, że mamy też wsparcie Kksa, że jeszcze wróci do nas aby reaktywować Preto - bo bez niego... klan Pretorianie nie ma prawa istnieć. Do tego czasu opuścimy Preto, wstąpimy do innego klanu. A w nim, mam nadzieje, będziemy pokazywać na ile nas 'farmerów' stać

Dziękuje.
Maya

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wesolakompania.pun.pl www.kognitywisci.pun.pl www.grmt2.pun.pl www.forum-pbf-bakugan.pun.pl www.poke-adventure.pun.pl